Welcome Guest 

Show/Hide Header

Welcome Guest, posting in this forum requires registration.

Pages: [1]
Author Topic: Adidas Samba ma imponującą historię
Dennes
Newbie
Posts: 2
Permalink
Post Adidas Samba ma imponującą historię
on: July 11, 2018, 01:20
Quote

Adidas Samba ma imponującą historię noszenia przez gwiazdy w filmach lub programach telewizyjnych. Wersja Adidas Samba K była noszona w filmie "You, Me and Dupree" Owena Wilsona. Samba K to wersja klasycznego buta, ale wykonana ze skóry kangura. W filmie "Transformers: Revenge of the Fallen" główny bohater, Sam Witwicky, grany przez Shia LaBeouf nosi je w filmie.

Jest wiele innych wspaniałych przykładów tego buta, które robią show w różnych filmach, programach telewizyjnych, a nawet przedstawieniach muzycznych. Użycie tych klasycznych butów w filmach to nie tylko nowy trend, już w 1984 roku film "Policjant Beverly Hills", w którym Eddie Murphy nosił je.

buty Adidas ZX Flux Historia jednak nie jest jedynym powodem, dla którego but ten jest popularny. Adidas stawia wiele badań i rozwoju w każdej wersji buta, aby upewnić się, że wszystkie są niezwykle wygodne, funkcjonalne i trwałe.

buty Adidas yeezy Szukając butów, wiele osób zwraca się po raz pierwszy do tego wspaniałego stylu, ponieważ naprawdę przynosi to, co najlepsze zarówno ze starego, jak i nowego. Adidas wykonał niezwykłą pracę, aby utrzymać but w swojej historii, jednocześnie wprowadzając wiele najnowszych trendów w butach.

Pages: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Version: 1.0.34 ; Page loaded in: 0.021 seconds.